XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.08.2020r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

W czasie nabożeństw odprawianych w kościołach należy zachować bezpieczny odstęp oraz zasłaniać nos i usta.

Msze Święte w najbliższą sobotę (15 sierpnia) i niedzielę (16 sierpnia) będą sprawowane tylko w kościele parafialnym: 7.00, 11.00, 13.00 i 18.00, w dni powszednie Msze Święte poranne będą sprawowane w kościele parafialnym, a wieczorne w katedrze.

Katedra będzie wyłączona z nabożeństw od soboty 15 sierpnia do środy 19 sierpnia ze względu na uroczystość I Komunii Świętej i Biały Tydzień.

Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych dziś po Mszy Świętej o godzinie 11.00.

Próby dla dzieci pierwszokomunijnych od poniedziałku 10 sierpnia do czwartku 13 sierpnia w katedrze: I grupa (klasa III a i b) o godzinie 10.00, grupa II (klasa III c i d) o godzinie 12.00

IV nabożeństwo fatimskie w tym roku w czwartek 13 sierpnia, po Mszy Świętej sprawowanej o godzinie 18.00. Różaniec i procesja wokół katedry. Zapraszamy.

I Spowiedź Święta dla dzieci pierwszokomunijnych w piątek 14 sierpnia o godzinie 16.00 w katedrze. W tym dniu nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w sobotę 15 sierpnia. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie wiązanek z ziołami, kwiatami i zbożami.

Uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii w sobotę 15 sierpnia w katedrze z podziałem na dwie grupy: 10.00 (grupa I – klasy III a i b) i 12.00 (grupa II – klasa III c i d).

Biały Tydzień od niedzieli 16 sierpnia. Msze Święte o godzinie 10.00 grupa I a o godzinie 12.00 grupa II; poniedziałek, wtorek i środa od 17-19 sierpnia grupa I o godzinie 16.30, grupa II o godzinie 18.00.

Powszechny Spis Rolny od 1 września do 30 listopada br. dotyczy każdego gospodarstwa, jest obowiązkowy i to w postaci samospisu internetowego (zapewnione bezpieczeństwo danych). Pamiętaj! Wejdź na stronę spis.gov.pl

Związek małżeński zamierzają zawrzeć, zapowiedź II:

Dariusz Dunst, kawaler zamieszkały na terenie parafii w Kielnie i Nina Wisińska, panna zamieszkała na terenie naszej parafii,

Jakub Wilkowski, kawaler zamieszkały na terenie naszej parafii i Weronika Woch, panna zamieszkała na terenie parafii Obrzynowo,

Tomasz Łukowy, kawaler zamieszkały na terenie naszej parafii i Aleksandra Kot, panna zamieszkała na terenie naszej parafii.

Kto by wiedział o przeszkodach występujących pomiędzy narzeczonymi zobowiązany jest w sumieniu, powiadomić duszpasterzy parafii.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.