Ogłoszenia parafialne – Niedziela Miłosierdzia 12.04.2015.

 1. Dzisiaj jeszcze będziemy modlić się szczególnie za wszystkich mieszkańców naszej parafii
  w Godzinie Miłosierdzia. Po Mszy św. o godz. 13:00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu do godziny 15:00. Na zakończenie adoracji odmówimy modlitwę zawierzenie
  i Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Przy wyjściu z kościoła możemy zabrać pamiątkę naszego zawierzenia z modlitwą przez wstawiennictwo św. Jana Pawła Wielkiego. Na odwrocie wpisujemy datę dzisiejszego dnia i własną modlitwę zawierzenia.
 2. Dzisiaj Mszą św. o g. 18:00 rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy można się jeszcze zapisać przy wyjściu z kościoła.
 3. W poniedziałek spotkanie z rodzicami dzieci przed I komunią św. o godz. 18:30
 4. We wtorek młodzież z gimnazjum zaprasza na przedstawienie „Sen Weroniki” w Miejskim Domu Kultury o g. 19:00.
 5. W środę zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania kl. II. na g. 18:30 do Katedry
 6. Eucharystyczny Ruch Młodych ma swoje spotkania w środy o godz. 16:30.
 7. W piątek spotkanie kwalifikacyjne przed sakramentem bierzmowania dla kl. III. Zapraszamy na g. 15:00 do salki katechetycznej z wypełnionymi kartkami do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
 8. Zapraszamy na adoracje piątkową od godz. 16:00 do 17:30.
 9. 23 kwietnia Uroczystość Odpustowa ku czci św. Wojciecha Patrona naszej parafii. Zapraszamy na g. 18:00 na Sumę Odpustową pod przewodnictwem Biskupa Elbląskiego Jacka Jezierskiego. Podczas Mszy św. nastąpi uroczyste wprowadzenie nowo mianowanych kanoników Pomezańskiej Kapituły Konkatedralnej w Prabutach.
 10. Organizujemy pielgrzymkę rowerową na Uroczystości ku czci patrona naszej diecezji i naszej parafii św. Wojciecha w Świętym Gaju. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 25 kwietnia. Wyjazd o g. 8 rano. Spotkanie organizacyjne i zapisy 14 kwietnia o g. 19:00 w salce.
 11. Pragniemy przypomnieć wszystkim uczestnikom majowej pielgrzymki do Sokółki i Wilna,
  że 15 kwietnia upłynie termin uregulowania wszystkich formalności związanych z wyjazdem. Bardzo o to prosimy, aby osoby, które zgłosiły swój udział, ale nie podały jeszcze wszystkich danych, oraz nie opłaciły należności, jak najszybciej zgłosiły się do Pana Antoniego.
 12. Zapowiedzi przedślubne:

Mariusz Wiśniewski, kaw. zam. w Prabutach i Marta Kłak, panna zam. w Dzierzgoniu, zapowiedź I

 1. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Henryka Orzechowskiego, Józefę Raciborską
  i Henryka Nowakowskiego
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.