Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkiego Postu 22.03.2015.

1. Próba generalna Misterium w poniedziałek o godz. 18:30 w Konkatedrze. Obecność obowiązkowa.
  2. W najbliższą środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszy św. wieczornej uroczyste przyjęcie adopcji dziecka nienarodzonego.
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej jest w każdy piątek WP w konkatedrze: dla dzieci
    o godz. 16:30 i dla dorosłych o godz. 17:30. Dla młodzieży Droga Krzyżowa jest
    w czwartek o godz. 19:00.
  4. Gorzkie Żale tradycyjnie śpiewamy w każdą niedzielę o godz. 17:30.
  5. Zapowiedzi przedślubne:

Piotr Furman, kaw. zam. w Prabutach i Olga Aleksiewicz, panna zam. w Stańkowie, zapowiedź II.

Bartłomiej Ćwikałowski, kaw. zam. w Jurata i Diana Bolechowska, panna zam. w Prabutach, zapowiedź II.

1. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary na caritas.
  2. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Aleksandra Wilemskiego i Sabinę Dworaczek