Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu 01.03.2015.

1. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na comiesięczne czuwanie po Mszy św. wieczornej.
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej jest w każdy piątek WP w konkatedrze: dla dzieci
    o godz. 16:30 i dla dorosłych o godz. 17:30. Dla młodzieży Droga Krzyżowa jest
    w czwartek o godz. 19:00.
  3. Gorzkie Żale tradycyjnie śpiewamy w każdą niedzielę o godz. 17:30.
  4. W poniedziałek o g. 18:30 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się
    do pierwszej Komunii Św.
  5. We wtorek Akcja Katolicka zapraszam na spotkanie na g. 18:30.
  6. W środę o g. 18:00 Msza św. w intencji Radia Maryja i Telewizji Trwam. Ofiary zbierane tego dnia przeznaczone są te dzieła.
  7. W czwartek zapraszamy na spotkanie przygotowujące do Misterium o godz. 19:40 – pierwsza próba.
  8. W piątek pierwszy piątek miesiąca, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.
  9. W pierwsza sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi
    o godz. 9:00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu na pół godziny przed Mszą św.. w tym dniu także zmiana tajemnic różańcowych. Prosimy wszystkich członków Żywego Różańca
    o szczególną modlitwę w intencji naszych rekolekcji wielkopostnych.
  10. Rekolekcje Wielkopostne będą w tym roku od 15 do 18 marca. Tym razem gościć będziemy w naszej parafii ks. dr Antoniego Balcerzaka ze Zgromadzenia Księży Salezjanów. Bardzo prosimy o modlitwę za ks. Rekolekcjonistę i za naszą wspólnotę parafialną o łaskę nawrócenia i przemiany serc.
  11. W przyszłą niedzielę będzie w naszej parafii uroczyste wprowadzenie do Bractwa Rycerzy Kolumba. Wszystkich mężczyzn, którzy już wypełnili deklaracje członkowskie a także tych, którzy chcieliby jeszcze przystąpić zapraszamy do salki przy kościele św. Andrzeja na g. 15:00.
  12. Zapowiedzi przedślubne:
Piotr Kurpios, kaw. zam. w Prabutach i Dorota Szpocińska panna zam. w Prabutach, zapowiedź III
Mariusz Jarmósz, kaw. zam. w Stańkowie i Agata Aleksiewicz, panna zam. w Stańkowie, zapowiedź III
Wojciech Redziński i Natalia Redzińska związani cywilnie, zam. w Kleczewie, zapowiedź II
Łukasz Adamczyk, kaw. i Emilia Laskowska, panna, zam. w Prabutach, zapowiedź II
Mateusz i Joanna Grabowscy, związani cywilnie, zam. w Prabutach, zapowiedź I
Piotr Szkop, kaw. i Monika Tarasow, panna, zamieszkali w Bydgoszczy, zapowiedź I
  1. W przyszłą niedzielę w drugą niedzielę miesiąca zbieramy ofiary na inwestycje w naszej parafii.
  2. Wpłaty na pielgrzymkę autokarową do Wilna i Sokółki dokonujemy u pana Antoniego
  3. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Janinę Sobczak
Ten wpis został opublikowany w kategorii Intencje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.