Ogłoszenia parafialne 18 lutego 2018r.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU       18 lutego 2018r.

SŁOWO BOŻE z Ewangelii świętego Marka (1, 12-15):

„          Duch wyprowadził Jezusa na pustynię. A przebywał na pustyni czterdzieści dni, kuszony przez Szatana, i był ze zwierzętami, aniołowie zaś Mu służyli.

Gdy Jan został uwięziony, Jezus przyszedł do Galilei i głosił Ewangelię Bożą. Mówił: «Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!»”

OGŁOSZENIA:

Witamy w naszej wspólnocie parafialnej  diakona Łukasza Sołtysiaka, który będzie odbywał u nas swoją praktykę przed święceniami kapłańskimi. Życzymy  udanego stażu.

Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się  w V Niedzielę Wielkiego Postu (18-21 marca, od niedzieli do środy). Z Sakramentu spowiedzi korzystać będzie można   w poniedziałek , wtorek i środę.  Ćwiczenia duchowe tym razem poprowadzi ks. dr Wojciech Skibicki  Dyrektor Wydziału Nauki Katolickiej Diecezji Elbląskiej.

Taca na potrzeby Sióstr Karmelitanek  wyniosła 6.200 zł. Bóg zapłać.

Biuro Radia Maryja czynne w środy w godz.: 16.30-17.30 w salce parafialnej.

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek  Wielkiego Postu  dla dzieci o g. 16.30, a dla dorosłych o g. 17.30.

Gorzkie Żale  w każdą niedzielę Wielkiego Postu o g. 17.30.

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i środy 15.00-17.00, w soboty 9.00-12.00.

W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Janina Dawidowska. Wieczny odpoczynek…