Ogłoszenia parafialne 28 stycznia 2018r.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA                        28 stycznia 2018r.

SŁOWO BOŻE z Ewangelii świętego Marka (1, 21-28):

„          W Kafarnaum Jezus w szabat wszedł do synagogi i nauczał. Zdumiewali się Jego nauką: uczył ich bowiem jak ten, który ma władzę, a nie jak uczeni w Piśmie.

Był właśnie w ich synagodze człowiek opętany przez ducha nieczystego. Zaczął on wołać: «Czego chcesz od nas, Jezusie Nazarejczyku? Przyszedłeś nas zgubić. Wiem, kto jesteś: Święty Boga».

Lecz Jezus rozkazał mu surowo: «Milcz i wyjdź z niego!» Wtedy duch nieczysty zaczął nim miotać i z głośnym krzykiem wyszedł z niego.

A wszyscy się zdumieli, tak że jeden drugiego pytał: «Co to jest? Nowa jakaś nauka z mocą. Nawet duchom nieczystym rozkazuje i są Mu posłuszne». I wnet rozeszła się wieść o Nim wszędzie po całej okolicznej krainie galilejskiej.”

OGŁOSZENIA:

Święto Ofiarowania Pańskiego tradycyjnie zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej w ten piątek 02 lutego 2018r. porządek Mszy św. : 7.00, 12.00, 15.00 i 18.00. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo świec- gromnic.

W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota m-ca lutego. W I piątek wszyscy księża odwiedzą chorych od g. 9.00. Wyjątkowo również ks. Cezary, ponieważ – nie musi iść do szkoły. W I sobotę miesiąca Msza św. o godz. 9.00., po której odbędzie się spotkanie formacyjne Róż Żywego Różańca w salce katechetycznej. Zapraszamy serdecznie osoby chętne do wstąpienia w szeregi Żywego Różańca istniejącego w naszej parafii.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Andrzej Konieczny. „Wieczny odpoczynek….”

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.