Ogłoszenia parafialne 21 stycznia 2018r.

III NIEDZIELA ZWYKŁA      Niedziela, 21 stycznia2018r.

SŁOWO BOŻE z Ewangelii świętego Marka (1, 14-20):

„     Gdy Jan został uwięziony, Jezus przyszedł do Galilei i głosił Ewangelię Bożą. Mówił: «Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!»

Przechodząc obok Jeziora Galilejskiego, ujrzał Szymona i brata Szymonowego, Andrzeja, jak zarzucali sieć w jezioro; byli bowiem rybakami. I rzekł do nich Jezus: «Pójdźcie za Mną, a sprawię, że się staniecie rybakami ludzi». A natychmiast, porzuciwszy sieci, poszli za Nim.

Idąc nieco dalej, ujrzał Jakuba, syna Zebedeusza, i brata jego, Jana, którzy też byli w łodzi i naprawiali sieci. Zaraz ich powołał, a oni, zostawiwszy ojca swego, Zebedeusza, razem z najemnikami w łodzi, poszli za Nim.”

OGŁOSZENIA:

W czasie kolędy kancelaria parafialna czynna w środy od 9.00 do 12.00.

Przymiarka do szycia nowych alb komunijnych odbędzie się  w piątek 26 stycznia o godzinie 17.00 w salce w domu parafialnym. Zaliczka na albę wynosi 30 zł. Koszt alby to 120 złotych.

Spotkanie Akcji Katolickiej we wtorek 23 stycznia o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy.

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka przypominamy, że: To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.” Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom wielu łask Bożych i pociechy z wnuków.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Adam Krzysiek . „Wieczny odpoczynek….”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.