Ogłoszenia parafialne 31 grudnia 2017r.

Ogłoszenia :

Dziś ostatni dzień starego roku. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne. Zapraszamy.

Jutro Nowy Rok i Uroczystość Swiętej Bożej Rodzicielki – Maryi. Msze św. według porządku niedzielnego. Nie ma Mszy o godz. 7.00.

Uroczystość Objawienia Pańskiego w sobotę, tradycyjnie zapraszamy do udziału w „Orszaku Trzech Króli”. Porządek Mszy św. jak w każda niedzielę, ale bez Mszy św. o godz. 13.00., wszystkie będą odprawione w kościele św. Andrzeja. Po mszy św. o godz. 11.30. ruszymy orszakiem ul. Warszawska, następnie ul. Kwidzyńska, później wokoło fontanny Rolanda i do Szopki Betlejemskiej stojącej przy Katedrze. Kiedy królowie pokłonią się św. Rodzinie, zaśpiewamy kolędy, będziemy mogli skorzystać z gastronomii i posłuchać występów zespołów. Zwracam się z prośba do parafianek o upieczenie ciasta na orszak.

Odwiedziny chorych w I piatek 5 stycznia od g. 9.00.ks. Władysław i ks. Proboszcz, ks. Cezary odwiedzi swoich chorych w sobotę 13 stycznia.

W minionym tygodniu pan Bóg powołał do wieczności śp. Fabian Tietz i śp. Eugeniusz Kondel. ” Wieczny odpoczynek…”