Ogłoszenia parafialne 24 grudnia 2017 r.

OGŁOSZENIA:

Dziś Msze św. pasterskie o g. 22.00 w kościele św. Andrzeja i o północy w katedrze św. Wojciecha po pasterce przy katedrze ognisko, śpiewanie kolęd i grzaniec.

W I Dzień Świąt 25 grudnia nie ma Mszy św. o g. 7.00, rozpoczynamy o g. 8.30. II Dzień Świąt 26 grudnia porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę, wysłuchamy listu rektora KUL-u, taca przeznaczona na potrzeby uczelni.

W piątek 29 grudnia ze względu na Oktawę Bożego Narodzenia nie ma postu.

W czasie kolędy kancelaria parafialna czynna w środy 9.00-12.00.

Związek małżeński zamierzają zawrzeć: – Janusz Wawrzyniak kawaler zam. Prabuty ul. Chodkiewicza i Małgorzata Kuchta panna zam. Prabuty ul. Chodkiewicza – zapowiedź I. Kto by wiedział o przeszkodach powinien powiadomić duszpasterzy parafii.

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Maria Bajerowska i śp. Zdzisław Grzelak, śp. Franciszek Bielicki. „Wieczny odpoczynek….”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.