Ogłoszenia parafialne 30.10.2017r. XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA:

Witamy w naszej wspólnocie parafialnej J.M. Rektora WSD DE  ks. dr Sławomira Małkowskiego. Po Mszy św. będzie można nabyć kalendarze seminaryjne na rok 2018.

Ks. Władysław z Sarn z Ukrainy dziękuje za ofiary złożone na tacę, wyniosły 7.250 zł. Bóg zapłać.

Dziś zbiórka do puszek „Caritas-u” na działalność charytatywną naszej parafii. Dziś także poświęcenie nowych pomników i grobowców na cmentarzu przy ul. Parkowej o g. 15.00. Prosimy aby czekać przy swoich grobach  i wypatrywać księdza.

Porządek Mszy św. 1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych jest następujący: 7.00, 8.30 i 18.00 w kościele św. Andrzeja, 10.00 z procesją na cmentarz w katedrze św. Wojciecha, 11.30 na cmentarzu przy ul. Parkowej, natomiast nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu przy ul. Daszyńskiego o g. 13.00. Porządek Mszy św. 2 listopada we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny: 7.00 i 12.00 w kościele św. Andrzeja, 18.00 w katedrze św. Wojciecha. Przez cały m-c listopad nabożeństwo Wypominkowe o 17.30 i Msza św. Zbiorowa za Zmarłych o 18.00.

Litania miast w środę 1 listopada w Katedrze św. Wojciecha o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy na duchową ucztę muzyczną.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota m-ca listopada. Odwiedziny chorych: ks. Władysław i ks. Proboszcz w I piątek 3 listopada, a  ks. Cezary w sobotę 4 listopada.

Spotkanie formacyjne dla członków Żywego Różańca i osób chętnych w I sobotę 4 listopada po Mszy św. odprawianej o g. 9.00 w sali katechetycznej. Bardzo serdecznie zapraszamy chętne osoby do wstąpienia w szeregi Żywego Różańca w naszej parafii.Wielka jest potrzeba modlitwy za nasze dzieci, rodziny, za Ojczyznę i pokój na świecie. Modlitwa Wspólnotowa ma wielką siłę! Gorąco polecamy!

Kancelaria parafialna nieczynna w sobotę 4 listopada. Przepraszamy. 

ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE!! W GRUPIE DRZEMIE SIŁA!!

Drodzy Parafianie! Tylko od Was zależy, czy Chór Parafialny, który działa od wielu lat, będzie istniał i nadal upiększał swoim  śpiewem  uroczystości i Święta celebrowane w naszych świątyniach. Z powodu braku osób śpiewających będziemy musieli zakończyć naszą działalność. Bolesne jest to, że w naszej parafii jest tak wiele osób posiadających bardzo ładne głosy, czego dajemy dowód w czasie śpiewów mszalnych, gdy pan organista jest nieobecny lub trwa Triduum Paschalne. Jeżeli leży Wam na sercu dobro naszej Parafii i macie ochotę chwalić Pana Boga trochę inaczej, głębiej – zapraszamy do wspólnej modlitwy przez śpiew. KTO ŚPIEWA, DWA RAZY SIĘ MODLI!

Próby Chóru odbywają się we czwartki o godzinie 18.45. w salce katechetycznej. Serdecznie zapraszamy młodzież męską i żeńską oraz starszych. Górnej granicy wieku nie ma! Istnienie Chóru składamy w ręce Matki Bożej oraz w Wasze ręce i dobrą wolę!

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Andrzeja Nowaka. „Wieczny odpoczynek….”

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.