ZAGROŻONE ISTNIENIE CHÓRU PARAFIALNEGO

ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE!! W GRUPIE DRZEMIE SIŁA!!

Drodzy Parafianie! Tylko od Was zależy, czy Chór Parafialny, który działa od wielu lat, będzie istniał i nadal upiększał swoim  śpiewem  uroczystości i Święta celebrowane w naszych świątyniach. Z powodu braku osób śpiewających będziemy musieli zakończyć naszą działalność. Bolesne jest to, że w naszej parafii jest tak wiele osób posiadających bardzo ładne głosy, czego dajemy dowód w czasie śpiewów mszalnych, gdy pan organista jest nieobecny lub trwa Triduum Paschalne. Jeżeli leży Wam na sercu dobro naszej Parafii i macie ochotę chwalić Pana Boga trochę inaczej, głębiej – zapraszamy do wspólnej modlitwy przez śpiew. KTO ŚPIEWA, DWA RAZY SIĘ MODLI!

Próby Chóru odbywają się we czwartki o godzinie 18.45. w salce katechetycznej. Serdecznie zapraszamy młodzież męską i żeńską oraz starszych. Górnej granicy wieku nie ma! Istnienie Chóru składamy w ręce Matki Bożej oraz w Wasze ręce i dobrą wolę!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.