Ogłoszenia parafialne 15.10.2017r. XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Zapraszamy codziennie na Różaniec o godz. 17.30dzieci we wtorki i czwartki o godz. 16.30,  młodzież w środę o 19.00.

W XVII Dniu Papieskim na stypendia dla uczniów i studentów zebraliśmy do puszek 1.437zł. Bóg zapłać w imieniu obdarowanej młodzieży.

Dziś „Taca inwestycyjna”. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Gala „Wszystkich Świętych” konkurs z nagrodami Akcji Katolickiej dla wszystkich chętnych dzieci, który przewidujemy na niedzielę 29 października na Mszy świętej o godz. 11.30. Przebieramy się za ulubionych świętych, za naszych patronów.

Charytatywną Zabawę Andrzejkową organizuje Akcja Katolicka 25 listopada br. Koszt od pary 170 zł. Zapisy i wpisowe u P. Andrzeja Słowińskiego tel. 668 398 853 do 15 listopada.

Dzień Modlitwy za Służbę Zdrowia  w środę, w święto patrona św. Łukasza Ewangelisty.

ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE!! W GRUPIE DRZEMIE SIŁA!!

Drodzy Parafianie! Tylko od Was zależy, czy Chór Parafialny, który działa od wielu lat, będzie istniał i nadal upiększał swoim  śpiewem  uroczystości i Święta celebrowane w naszych świątyniach. Z powodu braku osób śpiewających będziemy musieli zakończyć naszą działalność. Bolesne jest to, że w naszej parafii jest tak wiele osób posiadających bardzo ładne głosy, czego dajemy dowód w czasie śpiewów mszalnych, gdy pan organista jest nieobecny lub trwa Triduum Paschalne. Jeżeli leży Wam na sercu dobro naszej Parafii i macie ochotę chwalić Pana Boga trochę inaczej, głębiej – zapraszamy do wspólnej modlitwy przez śpiew. KTO ŚPIEWA, DWA RAZY SIĘ MODLI!

Próby Chóru odbywają się we czwartki o godzinie 18.45. w salce katechetycznej. Serdecznie zapraszamy młodzież męską i żeńską oraz starszych. Górnej granicy wieku nie ma! Istnienie Chóru składamy w ręce Matki Bożej oraz w Wasze ręce i dobrą wolę!

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Halinę Jarzynka i śp. Ludmiłę Jarosińską.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.