Ogłoszenia parafialne 8.10.2017r. XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś obchodzimy XVII Dzień Papieski. Budujemy żywy pomnik dla papieża Jana Pawła II składając do puszek ofiary na kształcenie młodych, utalentowanych, czasami mniej zamożnych Polaków. W diecezji elbląskiej na dzień dzisiejszy ze stypendium korzysta:         1 uczeń gimnazjum, 6-u uczniów szkół średnich i 7-u studentów. Wszystkim darczyńcom dziękujemy!

Różaniec dla wszystkich codziennie o godz. 17.30, dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 16.30, dla młodzieży oraz kandydatów do bierzmowania roku I i II w środę o godz. 19.00.

Spotkania dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych dziś bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11.30.

Zbiórka ministrantów i kandydatów dziś po Mszy św. o godz. 11.30.

Spotkanie dla rodziców i młodzieży przygotowującej do sakramentu bierzmowania „roku I” dziś o godz. 17.00 w kościele św. Andrzeja.

„Taca inwestycyjna” za tydzień w niedzielę 15 października.

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej po raz drugi organizuje Charytatywną Zabawę Andrzejkową. Bal będzie miał miejsce 25 listopada br. Koszt pary to 170 zł. Zapisy i wpisowe u P. Andrzeja Słowińskiego tel. 668 398 853 do 15 listopada br.

Spotkanie Akcji Katolickiej w środę 11 listopada o godz. 19.00 w sali parafialnej. Serdecznie zapraszamy.

Liczenie wiernych w całej Polsce na wszystkich Mszach św. w kościołach i kaplicach za tydzień w niedzielę 15 października.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.