Ogłoszenia parafialne 1.10.2017r. XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Rozpoczynamy miesiąc październik i zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwach różańcowych. Różaniec dla wszystkich codziennie o godzinie 17.30. Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o godzinie 16.30. Różaniec dla młodzieży, oraz kandydatów do bierzmowania roku I i II w środę o 19.00.

Parafialny Zespół Caritas w ubiegłą niedzielę w czasie zbiórki z dobrowolnych ofiar zebrał 647 zł. Bóg zapłać. Przypominamy o świecznikach wotywnych, ofiara składana za świece przeznaczona jest na potrzeby statutowe Parafialnego Zespołu Caritas.

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca października. W I czwartek miesiąca wyjątkowa Msza święta w kościele św. Andrzeja ze względu na nabożeństwo ku czci św. Józefa, zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn z parafii. W I piątek odwiedzą swoich chorych ks. Władysław i ks. Proboszcz, a ks. Cezary odwiedzi swoich chorych w sobotę.

„Różaniec do granic” odbędzie się w najbliższą sobotę 7 października. Zapraszamy wszystkich parafian, którzy nie jadą na granice kraju, do naszego kościoła św. Andrzeja w sobotę na godzinę 13.30 na Mszę świętą ( w intencji Róży różańcowej św. Kingi) i o godzinie 14.00 włączymy się do wspólnej modlitwy różańcowej odmawianej na granicy kraju. Natomiast wyjazd na granicę kraju czyli na Mierzeję Wiślaną do Mikoszewa jest w sobotę 7 października o godzinie 8.15. spod Polo.  Zapisy w zakrystii, koszt 35 zł.

Róże różańcowe mają swoje spotkanie w poniedziałek 2 października o godzinie 16.00 w sali domu parafialnego.

Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w przyszłą niedzielę                             8 października bezpośrednio po Mszy świętej odprawianej o godzinie 11.30 w katedrze.

Zbiórka ministrantów i kandydatów w niedziele 8 października również po Mszy świętej o godzinie 11.30 w katedrze.

Spotkanie dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania „roku I” w niedzielę 8 października o godzinie 17.00 w kościele św. Andrzeja.

XVII „Dzień Papieski” organizowany w całej Polsce przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” za tydzień w niedzielę 8 września.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.