Ogłoszenia parafialne 10.09. 2017r. XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Od dziś zostały otwarte po remoncie salki w domu parafialnym przy ul. Grunwaldzkiej 2. Koszt remontu salek katechetycznych, toalet i szatni z oczyszczeniem elewacji całego budynku i nową kotłownią gazową to kwota 321.000 zł. Pieniądze w całości pochodziły z fundacji Renovabis. Do tego doszło nowe wyposażenie pomieszczeń w postaci sprzętu tj. szafek, biurek, wieszaków, foteli, krzeseł, stołów, multimediów i sprzętu AGD do kuchni z meblami. Wykonanie nowego przyłącza prądu ze skrzynką zewnętrzną i zadaszenia nad drzwiami wejściowymi. Wydatki to kwota rzędu 30.000 zł. Trwa w tej chwili remont mieszkania na I piętrze i klatki schodowej. Do kościoła św. Andrzeja wykonano i zamontowano kraty szt. 2 to kwota 5.000zł. Wykonano prace na dachach i rynnach z podnośnika na kościele św. Andrzeja i katedrze św. Wojciecha 6.000 zł. Sumując to kwota 41.000 zł.

Spotkanie Akcji Katolickiej we wtorek 12 września o godz. 19.00 w salce w domu parafialnym.

Nabożeństwo Fatimskie w środę 13 września w katedrze św. Wojciecha. Msza św o godz. 19.00, po Mszy św. procesja do kościoła św. Andrzeja.

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego w czwartek 14 września, a wspomnienie Matki Bożej Bolesnej w piątek 15 września.

W minionym tygodniu do życia wiecznego przeszedł śp. Andrzej Rzempouch.