Ogłoszenia 2014-12-28 Niedziela Świętej Rodziny

Ogłoszenia parafialne – Niedziela Św. Rodziny 28.12.2014.

1. Dzisiaj jeszcze zapraszamy osoby niepełnosprawne na Mszę św. na godz. 15:00
  2. W środę podczas Mszy św. na zakończenia roku o godz. 18:00 będziemy wspominali wszystkich zmarłych, którzy odeszli w mijającym, 2014 roku.
  3. Przywitamy Nowy Rok 2015 Mszą św. o godz. 23:00 w kościele św. Andrzeja.
  4. W czwartek pierwszy dzień Nowego Roku Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to święto obowiązkowe – wszyscy wierni katolicy powierzają Nowy Rok opiece Matki Najświętszej i proszą o błogosławieństwo dla siebie, dla swoich rodzin, dla naszego kraju i o pokój dla całego świata. Msze św. jak w każdą niedzielę z małym wyjątkiem: nie będzie Mszy św. o 7:00 rano.
  5. 2 stycznia pierwszy piątek miesiąca, przed południem odwiedzimy chorych.
  6. Wizyta duszpasterska czyli kolęda rozpocznie się w tym roku od 2 stycznia. Porządek kolędy do następnej niedzieli jest następujący:
  • Piątek – 2 stycznia odwiedzimy rodziny na ulicy Rypińskiej, od godz. 15:30.
  • Sobota – 3 stycznia od 10:00 Sypanica i od 15:00 ulice Górna, Piaskowa
    i Koszarowa
  1. W niedzielę zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu i comiesięczne czuwanie do Katedry po Mszy św. o godz. 18:00
  2. Akcja Katolicka organizuje karnawałowy bal maskowy 17 stycznia w restauracji Malibu – szczegółowe informacje w gablocie przy kościele św. Andrzeja.
  3. Nasze Seminarium po raz kolejny serdecznie zaprasza młodzież męską ze szkół średnich (ewentualnie kl. III gimnazjum) oraz studentów na rekolekcje, mające na celu pomoc w rozeznaniu życiowego powołania. Rekolekcje zaczynają się w sobotę 31 stycznia. Zjazd uczestników do godziny 17.00. Zakończenie rekolekcji we środę 4 lutego godz. 14.00, zgłoszenia do Ks. Proboszcza
  4. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Marię Łukaszewską