Ogłoszenia parafialne – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 5.03.2017r.

       Kancelaria parafialna będzie czynna w tym tygodniu w poniedziałek 15.30-17.30 i w sobotę 9.00-12.00. W środę kancelaria będzie nieczynna.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych w „Drodze Krzyżowej” i „Gorzkich Żalach”. „Droga Krzyżowa” w piątek: dla dzieci o godz. 16.30,  dla dorosłych o godz. 17.30, a dla młodzieży o godz. 19.00. „Gorzkie Żale” w niedzielę o godz. 17.30.

Dziś odbędzie się pierwsze spotkanie przygotowujące do Misterium. Wszystkich, którzy chcą wystąpić zapraszamy na godz. 19.00 do Kościoła św. Andrzeja.

Za tydzień w Niedzielę, w trakcie wszystkich Mszy świętych, Dawid Adamkiewicz będzie opowiadał o swoim wyjeździe do Nepalu. Będzie również zbierał ofiary na wyjazd do Kenii, do której wybiera się z pomocą medyczną. Zachęcamy do wsparcia jego działań.

Dzisiaj przypada XXIII rocznica sakry biskupiej ks. bp-a. Jacka Jezierskiego Biskupa Elbląskiego. Pamiętajmy w modlitwie o Dostojnym Jubilacie.

Dziś po każdej Mszy św. sprawozdanie z działalności Parafialnego Zespołu Caritas za rok 2016. W niedzielę 26 lutego ofiary złożone do puszki wyniosły 348,20 zł. Bóg zapłać. Parafialny Zespół Caritas od przyszłej niedzieli 12 marca będzie rozprowadzał Paschaliki i świece wielkanocne.

        Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w ten czwartek 9 marca po wieczornej Mszy św. ok. godz. 18.30 w Katedrze św. Wojciecha.

Parafia w Obrzynowie organizuje pielgrzymkę do Wilna, do Matki Boskiej Ostrobramskiej w dniach 27-28 kwietnia. Jest ok. 15 miejsc wolnych. Szczegóły w zakrystii.

W środę 8 marca Dzień Kobiet. Zachęcamy mężczyzn i dzieci do modlitwy w intencji wszystkich kobiet. Z tej też okazji w Prabuckim Centrum Kultury i Sportu odbędzie się koncert Barbary Brody-Malon pt.:”Wymyśliłam pejzaż ten”, piosenki z repertuaru Anny Jantar i Ireny Jarockiej, w piątek 10 marca 0 godz. 18.00. Bilety w cenie 10 zł.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.