Ogłoszenia parafialne – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO 8.01.2017r.

„Orszak Trzech Króli” mógł się odbyć dzięki zaangażowaniu wielu osób, którym chcę podziękować: Urzędowi Miasta i Gminy Prabuty z P. Burmistrzem, Miejskiej Straży Pożarnej i Policji, Stadninie Koni w Julianowie – P. Chrząszcz, Miejskiemu Domowi Kultury z P. K. Papis, Firmie „CARO” za przygotowanie i posprzątanie terenu festynu, za ognisko P. M. Żochowskiemu, Piekarni P. Kordowscy i P.Szpakowscy za pieczywo, za zupę P. Karczewskiej ze Stańkowa, Parafiankom za ciasto, Wspólnotom: „Odnowie w Duchu Św.” i „Akcji Katolickiej”. Dziękuję – Bóg zapłać.

Odwiedziny chorych w piątek 13 stycznia od. godz. 9.00

Taca inwestycyjna za tydzień w niedzielę 15 stycznia, jak również sprawozdanie za miniony 2016r.

Kancelaria parafialna czynna tylko w środy od 9.00 do 11.00.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.