Ogłoszenia parafialne – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy Bożego pokoju i radości, które płyną z Betlejem.

Oktawa Bożego Narodzenia będzie trwała do dnia 1 stycznia, a okres Narodzenia Pańskiego do niedzieli 8 stycznia 2017r.

Jutro święto św. Szczepana, taca będzie przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Elbląskiej.

Spotkanie opłatkowe dla wszystkich wspólnot i grup modlitewnych działających przy naszej parafii we wtorek 27 grudnia o godz. 17.00 w MDK-u.

W piątek 30 grudnia święto Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

W sobotę zakończenie roku kalendarzowego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.